Aanmeldingen

Lijst van aanmeldingen: Lunchbijeenkomst Gezonde Werkvloer, 27.03.2019

Bedrijf Naam: Namen deelnemers Extra
inventief 180 B.V. Gillian Franje 1. Pons Jan Vermeer 2. Gillian Franje 3. Jochem Uytdehaage 4. Alice Franje
Vermeltfoort Fysiozorg Jan Vermeltfoort 1. Lidy Vermeltfoort 2. Jan Vermeltfoort
Zorglandgoed Bloemfonteijn Rian Verwoert 1. Rian Verwoert
RHD-Advies Ron Dedden 1. Ron Dedden
Profeyt Christophe Thole 1. Christophe Thole
Kroezen E. de Deugd 1. Elias de Deugd
De Pluk Tilly Maclean 1. Tilly Macleane 2. Loudi Pot 3. Elfride vd Burg
SKG-IKOB Olaf van Panhuys 1. Olaf van Panhuys
H.S.B. Haaften W.H. van den Heuvel 1. Willem van den Heuvel 2. Remco van der Pol
Healthclub reclamegf@gmail.com 1. Julien van der Slikke
VDW CoolSystems BV P. van de Werken 1. Pieter van de Werken 2. Gerard Boudewijn
Gemeente West Betuwe bestuurssecretariaat 1. Ed Goossens 2. Jacoline Hartman
Stichting Welzijn West Betuwe Marco Van Westerlaak 1. Stijn Brokx
Flynth adviseurs en accountants Wilbert Kemperman 1. Wilbert Kemperman 2. Ester Pieters 3. Denise Arends
Frutec info@frutec.nl 1. G J Donker
Hoveniersbedrijf Hol B.V. / Hol Beheer B.V. Johan Hol 1. Frans Hol
Welzijn sranshuijsen@welzijnwestbetuwe.nl 1. Stef Ranshuijsen
Rabobank West Betuwe Christel van der Pluijm 1. Roy Rouwhorst
Gemeente West Betuwe Jacqueline van Kessel - directiesecretariaat 1. Ton van Maanen
Dover B.V. F. van Doorn 1. Leo van Kasteren
de dlb@sharklasers.com 1. Carry van Tetering
Platvorm mailbobmeijer@gmail.com 1. Bob Meijer
Gebr. Van Doorn B. van Doorn 1. Erik van Doorn 2. Leonie van Ommeren
Pellegrom Lijndert@gmail.com 1. Lijndert Pellegrom
Kesselwegenbouw Geldermalsen van Barend van Kessel 1. barend van kessel
Carla mail@carlavanmourik.nl 1. Carla van Mourik
GA aletta@van-noord.nl 1. G.A. van Noord 2. A. van Noord - van Ballegooijen
bouwkundig info@bouwkundigtekenburoballegooij.nl 1. d. van ballegooij
Goet saskia@goetsupport.nl 1. Saskia Story-Goetjes
DJS sylvia@djshekwerken.nl 1. Sylvia Bassa
MPG.b.v. Kees Middelkoop 1. Kees Middelkoop
NetSolid ahessels@netsolid.nl 1. Adri Hessels
Ordina ordina@sharklasers.com 1. Gerco Buijk
RvV-Consulting rogier@sharklasers.com 1. Rogier van Valen
ROC-Rivor roc@sharklasers.com 1. Jolanda van Knotsenburg 2. Lisa Bentschap Knook
RSD rsd@sharklasers.com 1. Jeannette van Waardenberg
Rabobank rabo@sharklasers.com 1. Marieke Donkers 2. Jordy Baaijens 3. Judith Kroon
Van koster@ek-notarissen.nl 1. Arend Koster
Accountantskantoor info@vandun.nl 1. Léon van Dun
Accon avm accountants B.V. H. van Noord 1. Erik van der Most
KBGV kbgv@sharklasers.com 1. Christel Benne 2. Leonie Molthoff
Kraamzorg kraamzorg@sharklasers.com 1. Bertina Zaaijer 2. Roelie Verwoert 3. Petra Marcus
Lingeborgh lingeborgh@sharklasers.com 1. Mark Ekelmans
Kessel Bouw van B.V. H. van Kessel 1. Hans van Kessel
Helten Transport van J.A. van Helten 1. Jan van Helten
Installatiebedrijf info@tomwillekes.nl 1. Marja Willekes
VZB info@vzbnederland.nl 1. Elly Peterse
Theo van der Perk B.V. A.H. van der Perk 1. Henk van der Perk
Monteba Ldegreef@monteba.nl 1. Lida de Greef
Story Waardenburg b.v. W.A.J. van der Heijden 1. Wim van der Heijden
Autobedrijf info@autobedrijfwillekes.nl 1. Ina Willekes
Werkzaak mbaldee@werkzaakrivierenland.nl 1. Mariet Baldee 2. Yvonne Schreven

Terug naar overzicht bijeenkomsten